BİLGE TURİSTİK TESİSLERİ

 

Kumbağ Bilge Turistik tesisleri Tekirdağ ilinde 300 yatak kapasitesi, kumsal ile denizi kucaklayan mimarisi ve bir tatil köyünün bünyesinde bulunduracağı tüm olanakları ile misafirlerine en iyi konforu sunmaktadır.

Bilge Turistik Tesisleri Tekirdağ Kumbağ`da bulunan yüksek standartlarda,eşsiz kumsalı,yüzme havuzları,sağlık kulübü,toplantı-balo salonları ve yeşillikler arasındaki konforlu mekanları ile seçkin bir turistik tesistir.

Deniz, havuz ve bahçe manzaralı odalarında her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yapıda olup sizi en iyi şekilde ağırlayacak niteliktedir.Farklı mimarisi, otelin standart ve suit odalarında kendini göstermekte ve bütün duyulara hitap etmek üzere toprak renkleri ve hafif dokunuşlarla tanımlanmaktadır.Bütün odalarda rahat oturma grupları bulunan balkon veya teraslar bulunmaktadır.Odaların tümü zarif bir tarzda tasarlanmıştır; odalarda konforlu banyolar,saç kurutma makinesi,klima,televizyon ve telefon mevcuttur.Marmara denizi manzaralı ve yeşilliler içerisindeki restoranında yaratıcı sabah ve akşam yemeği menüleriyle Akdeniz,Trakya ve Türk mutfağının leziz örnekleri yöresel müzik eşliğinde sunulmaktadır.Pool Bar ve Lounge Bar’da konuklarımıza sezon boyunca hafif menüler sunulmakta ve çeşitli animasyonlar eşliğinde eğlenceli zamanlar yaşanmaktadır. Misafirlerimizin Bilge Otel`de konakladıkları süre boyunca rahatlamalarını ve Wellness deneyimini yaşamalarını sağlamak üzere açık havuz,çocuk havuzu,fitness merkezi,Türk Hamamı,sauna ve Spa merkezi yer almaktadır.

Bilge Turistik Tesisleri,toplantı ve etkinliklere yönelik olarak sunduğu toplantı ve balo salonu seçenekleri ile iş ve düğün etkinliklerinde belirleyici bir konuma sahiptir.

Odalar'da:Manzaralı Balkon,Konforlu Banyo,Klima,Televizyon,Telefon,Saç kurutma makinasi,Kasa hizmeti (Resepsiyon)

Otelimiz'de:Özel Kumsal,Plaj,Olimpik Yüzme Havuzu,Türk Hamamı,Sauna,Masaj,Jakuzi,Çocuk Havuzu,Restaurant,Havuz,Bar,Business Center

BİLGE TURİSTİK TESİSLERİNE ULAŞIM

Kumbağ İstanbul uluslararası havalimanına sadece 120 km, Tekirdağ`a ise 11km uzaklıktadır. İstanbul`dan her 20 dakikada bir otobüs seferi bulunmaktadır.

İstanbul istikametinden;

Eski yoldan (D100) gelirseniz; Avcılar, B.Çekmece, Kumburgaz, Selimpaşa, Silivri ve Kınalı'dan Tekirdağ İstikametine devam edip Tekirdağ şehir çıkışında Kumbağ İstikametine dönülür. TEM`den (E-80) gelirseniz; Mahmutbey`den giriş yapıp Kınalı-Tekirdağ çıkışından D-100 yolu takip edilir.

İzmir - Çanakkale istikametinden;

Tekirdağ Çanakkale arası 150 km olup, Çanakkale istikametinden E84 karayolu izlenerek Tekirdağ girişinde Kumbağ yönü takip edilir.

BİLGE TURİSTİK TESİSLERİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 0 (282) 283 41 04 Kumbağ / TEKİRDAĞ

Kumbağ Sosyal

Kumbağ Tesisleri

Kumbağ Oteller